Pokud si zájemce o svépomocnou montáž po prostudování materiálů uvedených na těchto stránkách  není jist optimálním určením komponent a jejich rozmístěním je mu k dispozici poradenský servis . Vyplní na následující straně uvedený formulář „Otázky pro získání představy o objektu “ a spolu s nákresem jej odešle nejlépe e-mailem na  pavan@quick.cz  . Pokud nám nebude zcela jasné zadání vyžádáme si e-mailem konkrétní doplňující informace a po jejich doručení zpracujeme konkrétní řešení . Tato služba je bezplatná , pokud čas na zpracování nepřekročí 0,5 hod.(ve většině případů) . Další i započatá půlhodina je účtována částkou 160,-Kč ve faktuře na odeslaný materiál . Před odesláním zásilky komponent vyžadujeme e- mailové odsouhlasení cenové nabídky .

 Provádíme i kompletní montáž včetně  prostupů jádrovými vrtáky s diamantovou korunkou pro zájemce , kteří pro časové vytížení nebo z jiných důvodů si nejsou schopni zařízení podle podrobných pokynů nainstalovat sami . I v tom případě je výhodné vyplnění formuláře pro získání představy o objektu a nákres, aby se omezila nutnost dvojí cesty , zejména do vzdálenějších míst .

  Protože cestovní náklady mohou značně prodražit celou zakázku , hledáme v jednotlivých regionech firmu (nejlépe stavební) nebo jednotlivce , kteří by se chtěli instalacím věnovat a dokáží si poradit s vytvářením otvorů o průměru cca 130 mm v běžných stavebních materiálech (vlastní montáž je podle námi dodaných podrobných instrukcí poměrně jednoduchá a nevyžaduje elektrotechnickou kvalifikaci ) .

Zatím se montáží zabývají firmy : 

Petr Müller  Nádražní 40 ,   591 01  Žďár nad Sázavou ,
tel: 605 960 046  , e-mail : mullerovadenisa@seznam.cz

Ing. Josef Kolář  - PRINS   Havlíčkova 24 , 750 02  Přerov,
tel: 602 704 238  ,  e-mail :  prins@prins-prerov.cz


Uvedené firmy byly proškoleny pro montáž rekuperačních ventilací J726 a mají v době aktualizace zažádáno o zařazení do seznamu SOD v státem dotovaném programu  „Zelená úsporám“

V případě zájmu můžete přejít na podrobnější informace.